Upravit stránku

Novinky

Pozvánka

Dne 26. 6. 2020 se bude konat členská schůze. Více informací v pozvánce.   

Přání krásných vánočních svátků a štěstí v novém roce

Na konci roku se málokdo ubrání bilancování a zamyšlení se nad tím, co ho čeká v roce následujícím. I my jsme se ohlédli za uplynulými měsíci, které byly plné nových zážitků a přínosných zkušeností. Za to ale vděčíme především Vám, milí zákazníci. Přijměte proto naše přání krásných svátků vánočních a štěstí v roce 2020.

Beton v interiéru: Přinášíme 5 tipů na nevšední doplňky

Beton sluší nejen exteriéru, kdy můžete na zahradu či před dům pořídit betonové tvárnice, květináče nebo třeba sochy. Stejně efektivně poslouží i v interiéru. A to dokonce jako velmi moderní funkční materiál, který dodá všem kouskům neotřelý vzhled i funkce. Jděte do betonu!

Pozvánka

Dne 14. 6. 2019 se bude konat členská schůze. Více informací v pozvánce 

 

Jak probíhaly oslavy 100 let od založení Družstva Cementářů

Dne 21. září 2018 kolem třetí hodiny odpoledne si do tradičně známého prostředí v útulném sále hotelu Svornost v Dolních Počernicích našli cestu stávající i bývalí zaměstnanci a členové Družstva Cementářů, doplněni o pozvané hosty z řad partnerů a přátel družstva, aby zde společně oslavili kulaté 100. výročí od založení.

Mezi přítomnými byli tři bývalí předsedové a také paní generální ředitelka Ing. Soňa van Deelenová, která ve svém krátkém projevu pozdravila přítomné a popřála Družstvu úspěch do dalších let.

Nahoru